Medewerkers

DIENSTHOOFD


Benoit Sintobin
benoit.sintobin@woondienst.be

 

STAFMEDEWERKER

 

 
Bart Beernaert
bart.beernaert@woondienst.be

 

COÖRDINATOR WONEN EN WERKEN             

                         
Bart Vanmechelen                       
bart.vanmechelen@woondienst.be      

 

TECHNISCH ADVISEUR

                                
Nikolas De Boever               Alain De Burghgraeve                  Johan Vansteenkiste
                                           adviseurs@woondienst.be

 

WOONBEGELEIDERS WOONDIENST

                                                                            
Magali Verbeke                                                 Maaike Debruyne                         
magali.verbeke@woondienst.be                   maaike.debruyne@woondienst.be 

 

                                                    
Sylvie Vandecasteele                                                Petra Destoop
sylvie.vandecasteele@woondienst.be            petra.destoop@woondienst.be  

                                                   
Elise Staelens                                                          Farah Geryl
elise.staelens@woondienst.be                            farah.geryl@woondienst.be

 

 BOEKHOUDING


    Shauny Cuylle

boekhouding@woondienst.be

 

JOBCOACH


Petra Destoop
petra.destoop@woondienst.be

 

TECHNISCH INSTRUCTEURS

                                                                                  
Jurgen Callewaert                                                 Johan Stroobant                                      
jurgen.callewaert@woondienst.be                   johan.stroobant@woondienst.be

 

                                                  
Francis Gekiere                                                       Tom Steyaert
francis.gekiere@woondienst.be                         tom.steyaert@woondienst.be

 

                                                    
Dominique Pattyn                                                 Maarten Oosterlynck
dominique.pattyn@woondienst.be                    maarten.oosterlynck@woondienst.be

 

MEDEWERKERS ONTHAAL EN ADMINISTRATIE

                     
Sofie Defour                               Sofie Cambier
                     info@woondienst.be

Medewerker logistiek


Charlotte Braeckevelt

 Medewerker project woonhyghiëne               

 Sylvie Vandecasteele

sylvie.vandecasteele@woondienst.be

 

 

Deze website gebruikt cookies en scripts om je surfervaring zo veel mogelijk te optimaliseren.

Noodzakelijke cookies (zijn nodig voor de correcte werking van de website)


Enkel geselecteerde cookies accepteren | Wissen