Medewerkers

DIENSTHOOFD


Benoit Sintobin
benoit.sintobin@woondienst.be

 

COÖRDINATOR SVK        COÖRDINATOR WONEN EN WERKEN

                                      
Nathalie Folens                                      Bart Vanmechelen
nathalie.folens@woondienst.be       bart.vanmechelen@woondienst.be

 

TECHNISCH ADVISEURS

                                                         
Lander Verbauwhede            Alain De Burghgraeve (geen foto)         Johan Vansteenkiste (geen foto)
                                                   adviseurs@woondienst.be

 

HUURBEGELEIDERS SVK

                                                        
Nathalie Vandeperre                                      Charlotte Soetaert
nathalie.vandeperre@woondienst.be         charlotte.soetaert@woondienst.be

 

 

                               
Febe Bille                                        Mathieu Blondeau
febe.bille@woondienst.be          mathieu.blondeau@woondienst.be

 

WONINGBEHEERDER SVK


Stijn Haezebrouck
stijn.haezebrouck@woondienst.be

 

MEDEWERKERS ADMINISTRATIE EN LOKET SVK

          
Melissa Desmet       Mieke Vandenberghe
           SVK@woondienst.be

 

WOONBEGELEIDERS WOONDIENST

                                                                            
Magali Verbeke                                                 Maaike Debruyne                         
magali.verbeke@woondienst.be             maaike.debruyne@woondienst.be 

 

                                                  
Sylvie Vandecasteele                                          Annelies Vierstraete'
sylvie.vandecasteele@woondienst.be            annelies.vierstraete@woondienst.be

 

                                                                 
Nathalie Vandendriessche                                             Isabelle Malfait (geen foto)
nathalie.vandendriessche@woondienst.be                isabelle.malfait@ingelmunster.be

 

 BOEKHOUDING

               
Patricia Vandeputte     Vanessa Rommelaere
           boekhouding@woondienst.be

 

JOBCOACH


Petra Destoop
petra.destoop@weerwerk.be

 

TECHNISCH INSTRUCTEURS

                                                                                  
Jurgen Callewaert                                                 Johan Stroobant                                      
jurgen.callewaert@woondienst.be                   johan.stroobant@woondienst.be

 

                                                     
Gino Hollevoet                                                      Francis Gekiere 
gino.holvoet@woondienst.be                            francis.gekiere@woondienst.be

 


Dominique Pattyn
dominique.pattyn@woondienst.be

 

MEDEWERKERS ONTHAAL EN ADMINISTRATIE

         
Sofie Defour              Debby Vermeersch
            info@woondienst.be