Medewerkers

DIENSTHOOFD


Benoit Sintobin
benoit.sintobin@woondienst.be

 

STAFMEDEWERKER

 

 
Bart Beernaert
bart.beernaert@woondienst.be

 

COÖRDINATOR SVK      COÖRDINATOR WONEN EN WERKEN             

                                                                
Nathalie Folens                                      Bart Vanmechelen                       
nathalie.folens@woondienst.be        bart.vanmechelen@woondienst.be       

 

Patromoniumbeheerder

                                           

Lise Catteeuw                                   Lander Verbauwhede
lise.catteeuw@woondienst.be       lander.verbauwhede@woonwinkel.be

 

TECHNISCH ADVISEUR

                                
Nikolas De Boever               Alain De Burghgraeve                  Johan Vansteenkiste
                                           adviseurs@woondienst.be

 

HUURBEGELEIDERS SVK

                                                  
Nathalie Vandeperre                                      Charlotte Soetaert
nathalie.vandeperre@woondienst.be         charlotte.soetaert@woondienst.be

                                          
Rebecca Hostens                                           Nathalie Vandendriessche
rebecca.hostens@woondienst.be               nathalie.vandendriessche@woondienst.be

Ellen Colle
ellen.colle@woondienst.be

MEDEWERKERS ADMINISTRATIE EN LOKET SVK

                             
Melissa Desmet               Mieke Vandenberghe           Soraya Lema
                                         SVK@woondienst.be

 

WOONBEGELEIDERS WOONDIENST

                                                                            
Magali Verbeke                                                 Maaike Debruyne                         
magali.verbeke@woondienst.be                   maaike.debruyne@woondienst.be 

 

                                                    
Sylvie Vandecasteele                                                Isabelle Malfait
sylvie.vandecasteele@woondienst.be            isabelle.malfait@ingelmunster.be

 

 
Ann-Gaëlle Dejonghe  
ann-gaelle.dejonghe@woondienst.be           

 

 BOEKHOUDING

                               
    Shauny Cuylle                                 Vanessa Rommelaere
                        boekhouding@woondienst.be

 

JOBCOACH


Petra Destoop
petra.destoop@weerwerk.be

 

TECHNISCH INSTRUCTEURS

                                                                                  
Jurgen Callewaert                                                 Johan Stroobant                                      
jurgen.callewaert@woondienst.be                   johan.stroobant@woondienst.be

 

                                                  
Francis Gekiere                                                       Tom Steyaert
francis.gekiere@woondienst.be                         tom.steyaert@woondienst.be

 

                                                    
Dominique Pattyn                                                 Maarten Oosterlynck
dominique.pattyn@woondienst.be                    maarten.oosterlynck@woondienst.be

 

MEDEWERKERS ONTHAAL EN ADMINISTRATIE

                     
Sofie Defour                               Sofie Cambier
                     info@woondienst.be

Mederwerker logistiek


Charlotte Braeckevelt

 Medewerkers project woonhyghiëne

                   

Nathalie Vandeperre                        Detachering CAW 
nathalie.vandeperre@woondienst.be

 

 

Deze website gebruikt cookies en scripts om je surfervaring zo veel mogelijk te optimaliseren. Gelieve aan te duiden welke cookies we mogen registreren.



Enkel geselecteerde cookies | Instellingen wissen